hledat účet košík

TAG Heuer - Senna Special Edition

TAG Heuer - Senna Special Edition

Ayrton Senna byl jako jeden z nejznámějších jezdců Formule 1 sponzorován také značkou TAG Heuer. Svým talentem a stylem zanechal jezdec výraznou trvalou stopu ve Formuli 1. Jeho kolegové ho považují za jednoho z nejlepších pilotů, které kdy svět viděl: tři tituly mistra světa a jednačtyřicet vítězných Velkých cen. Velká cena San Marina na okruhu v Imole v roce 1994 se mu stala osudnou... Byl to jeden z nejtragičtějších závodů v historii Formule 1. Bilance tří dnů tréninků, kvalifikací a závodění byla otřesná: dva mrtví jezdci, několik zraněných mechaniků a diváků a jeden závodník jen o vlásek unikl smrtelným zraněním.

Po tragické smrti Ayrtona Senna značka TAG Heuer vytvořila speciální model hodinek na jeho počest a dnes se pyšní celou kolekcí věnované této legendě. Všechny hodinky mají na číselníku a na lunetě slavné "S v červené barvě" - exkluzivní symbol Senny. Na lunetě je i minutová stupnice, která hodinkám dává závodní pocit. 

Model WAZ1014.FT8027  si můžete prohlédnout a vyzkoušet přímo na prodejně. Hodinky jsou v černém provedení s odstíny červené, což je kombinace, která je jasným odkazem na ducha rychého závodění. Na číselníku jsou tři červené čáry naznačující stopy, které za sebou zanechal uhánějící závodní vůz. 

Hodinky jsou k dostání také ve verzi chronografu - CAZ1019.FT8027.

Oba modely mají průměr pouzdra 43mm, safírové nepoškrabatelné sklíčko, kaučukový řemínek a pochlubit se mohou vodotěsností, která odolá tlaku až 20 ATM. 

Pokud patříte mezi milovníky automatických hodinek, myslela značka TAG Heuer samozřejmě i na Vás.

Tyto luxusní a designově nádherné hodinky najdete pod označením CAR2A1L. BA0688. U tohoto modelu poprvé spojuje TAG Heuer svůj vlastní strojek Heuer-01 se znakem Senna a přes safírové sklíčko je možné sledovat ho přímo v akci.

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA