hledat účet košík

Tissot - Ballade Lady

Tissot - Ballade Lady

Pokud se Vám líbí tyto hodinky, klikněte prosím zde.

.....

Tissot Ballade Lady

Zvažujete zakoupení nových dámských hodinek a váháte mezi designem a kvalitní hodinářskou technikou? Odsuňte stranou kompromisy a zvolte jediné řešení obou požadavků - přitažlivý design a perfektní kalibr, který navíc příliš nezatíží peněženku.

Hovoříme o designu, který díky kombinaci vzorované lunety se zlatým PVD pokrytím (je i na korunce nebo na prostředních článcích kovového taku) kontrastuje s leštěnými nebo matovanými povrchy ocelového pouzdra. Hodinky jsou krásně čitelné, elegantní, s datumem ve zlaceném rámečku. Pro milovnice kožených řemínku máme samozřejmě i tuto variantu, s modelovým číslem T108.208.26.117.00 

Hodinky mají strojek označovaný jako Powermatic 80, což je automatický nátah s úžasnou rezervou chodu 80 hodin. Co je u těchto modelů také velkou předností je potvrzený švýcarský certifikát na přesnost chodu COSC - chromometr. Je zde tedy zajištěna minimální přesnost -4 až +6 s/24h. K tomu patří i mimořádná odolnost vůči magnetickým polím za použití křemíku pro nejcitlivější díl mechanického strojku - vlásek. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA