hledat účet košík

Tissot-Chrono XL NBA

Tissot-Chrono XL NBA

Na oslavu historického partnerství mezi NBA a Tissotem zavádí značka novou speciální edici Chrono XL s popruhem vyrobeným ze stejné kůže, která se používá pro oficiální basketbalové míče NBA Spalding.

Tyto nové hodinky Chrono XL jsou sběratelským snem, protože přichází ve speciálním boxu, který obsahuje výměnná víčka z minerálních krystalů pro všech 30 týmů NBA - hodinky nesou logo NBA. 

Pánské hodinky Tissot Chrono XL NBA T116.617.36.051.08 spadají do řady T-Sport Chrono XL a jedná se o jedny z rozměrově největších hodinek Tissot v aktuální nabídce. Všechny modely z této řady skvěle kombinují populární sportovně elegantní design.

Model je poháněn bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.212 Powerdrive, s roční odchylkou  v přesnosti chodu v řádu +/- 10 sekund. Kromě času mají ukazatel data a stopky. Ručky jsou opatřené luminiscenční vrstvou.

Pouzdro je vyrobené z ušlechtilé oceli s černou PVD vrstvou, číselník chrání safírové sklíčko, které je odolné proti oděru. Díky vodotěsnosti 10 ATM není nutné hodinky sundavat z ruky ani při plavání. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA