hledat účet košík

Tissot - hodinky pro páry

Tissot - hodinky pro páry

Pro většinu mužů jsou hodinky jediným šperkem. A někteří jsou opravdu sběratelé... to ovšem neplatí pro ženy, které se rády zdobí i šperky vyrobenými za účelem okrasy.

Jak ale obhájit před manželkou další nové hodinky?? Máme pro Vás jednoduché řešení - kupte jí také nové hodinky. Je to klenot pro oboje pohlaví, který má v sobě vedle prestiže značky a úrovně klenotu ještě praktickou stránku a to, že ukazují čas. Je to jeden z mála šperků, který je vlastně praktický.

Značka Tissot nabízí krásné hodinky pro muže i ženu a Vy budete doma za romantického hrdinu, který nemyslí jen na sebe. 

Pánský model T108.408.11.037.00 a dámský model T108.208.11.117.00 spadají do řady T-Classic Ballade. Hodinky z této řady jsou inspirované oblíbeným modelem z roku 1990, vylepšeným o moderní hodinářskou technologii.

Oba modely mají automatický strojek Powermatic 80, který se může pyšnit úžasnou rezervou chodu - 80hodin. Jak strojek pracuje je možné sledovat průhledným zadním víčkem. Navíc mají prestižní švýcarský certifikát COSC, díky kterému je zaručená přesnost chodu. Strojek je sestaven na základě Ety 2824, kdy se firma výrazně podílela na jeho vývoji a mohla ho tak umístit do svých hodinek jako první hodinářská firma na světě. Číselník chrání safírové sklíčko, které je odolné proti poškrábání. Vodotěsnost mají hodinky do 50 metrů (5ATM), snesou tedy běžný kontakt s vodou - mytí rukou, sprchování. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA