hledat účet košík

Tissot Lady Heart Flower Powermatic

Tissot Lady Heart Flower Powermatic

Dámské hodinky Tissot Lady Heart Powermatic T050.207.16.117.00 spadají do řady T-Lady. Všechny tyto modely v sobě snoubí vnitřní i vnější krásu. Moderní design ve spojení s automatickým strojkem tvoří jedinečný celek.

Zajímavostí hodinek je vzor květu na číselníku, který pochází z erbu rodiny Tissot. Jeho podkladová barva se každý den automaticky mění , barvu je možné měnit i ručně. 

Model hodinek je poháněn automatickým strojkem Powermatic 80, jenž se může pochlubit až 80ti hodinovou rezervou chodu, což je dvojnásobně vyšší, než je běžné u automatických strojků v této cenové kategorii. Osazen je 23 kameny a jeho 21 600 kmitů za hodinu je možné pozorovat průhledným zadním víčkem. 

Strojek je složen na základě varianty ETA 2824. Firma Tissot se výrazně podílela na jeho vývoji a díky tomu jej mohla do svých hodinkek umístit vůbec jako první hodinářská firma na světě. Podtrhla tím svou nálepku výrazného inovátora v hodinářském průmyslu. 

Strojek je umístěn v pouzdru vyrobeném z ušlechtilé oceli a pouzdro doplňuje kožený řemínek s motýlkovou sponou. Číselník chrání safírové sklíčko, které je odolné proti poškrábání. S vodotěsností 3 ATM hodinky snesou drobný kontakt s vodou, například mytí rukou.

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA