hledat účet košík

Tissot Supersport Chrono Giro D' Italia

Tissot Supersport Chrono Giro D' Italia

Model Tissot T125.617.37.051.00 je speciální edice, která odkazuje na spolupráci značky Tissot s populárním cyklistickým závodem Giro D'Italia. Tento závod patří spolu s Tour de France a Vuelta a España k tzv. Grand Tour, tedy nejdelších a nejnáročnějších cyklistických etapových závodů. Připomínku slavného závodu najdeme na zadním víčku hodinek v podobě jeho loga.

 

Na samotných hodinkách je inspirace znát díky dynamickým sportovním designům v různobarevných kombinacích a nadprůměrně velkému průměru pouzdra 45,5 mm, což ocení především muži se silnějším zápěstím. Dalším detailem je sekundová ručka růžové barvy s modelem kola na jejím opačném konci. Růžovou barvu, která je barvou dresu pro nejrychlejšího jezdce celkové individuální klasifikace, najdeme pak i na řemínku. Hodinky jsou tak ideální volbou pro fanoušky tohoto ikonického závodu.

Hodinky jsou poháněny bateriovým švýcarským strojkem ETA G10.212 Powerdrive se 4 kameny. Díky tomuto přívlastku se můžete spolehnout na maximální roční odchylku v přesnosti chodu v řádu +/- 10 sekundStrojek také disponuje funkcí indikace slabé baterie, která majitele hodinek upozorní na nutnost její výměny. 

Na hodinkách Supersport Chrono dominuje robustní ocelové pouzdro se závodní tachymetrickou lunetou s hliníkovou vložkou a subčíselníky chronografu - stopek, se kterými se pojí vystupující tlačítka po stranách korunky, jež jsou pro sportovně laděné hodinky tolik charakteristické. Díky výborné luminiscenci SuperLuminova, kterou jsou opatřeny velké plastcké indexy a široké ručky, jsou hodinky dobře čitelné i v sešeřenějších podmínkách. 

Číselník je chráněný safírovým sklem, jenž je vysoce odolné vůči poškrábání. Díky vodotěsnosti do 100 metrů (10 ATM) není nutné hodinky sundávat z ruky ani při plavání, či třeba šnorchlování. Budou tak skvělým partnerem nejen při každodenním nošením, ale i sportování ve vodě a na souši. 

Supersport Chrono se vyrábí v mnoha barevných variantách a vybrat si můžete z modelů na kvalitní prošívané kůži, masivním ocelovém náramku či praktickém sportovním pryžovém řemínku. 

Hodinky jsou dodávány na gumovém řemínku s textilním povrchem, k hodinkám je navíc kožený pásek. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA