hledat účet košík

Tissot T-Race Swissmatic

Tissot T-Race Swissmatic

Podzimní novinkou jsou i pánské hodinky Tissot T-Race Swissmatic T115.407.17.041.00 a T115.407.17.051.00 spadající do řady T-Sport. Tato modelová řada se vyznačuje designem inspirovaným motosportem, jakožto jejich oficiální časoměřič soutěže Moto GP od roku 1999. 

                                                                                                                 

Oba modely jsou poháněny automatickým strojkem Swissmatic, jenž se pyšní až 72 hodinovou rezervou chodu, což je dvojnásobně vyšší, než je běžné u automatických strojků v této cenové kategorii. Osazen je 19 kameny a jeho 21 600 kmitů za hodinu je možné pozorovat průhledným zadním víčkem. Značka Tissot se výrazně podílela na vývoji tohoto strojku Eta s calibrem C15.111 a díky tomu jej mohla do svých hodinek umístit vůbec jako první hodinářská firma na světě. Podtrhla tím svou nálepku výrazného inovátora v hodinářském průmyslu. Kromě funkce času jsou modely vybaveny o ukazatel data na pozici 3 hodiny. 

Pouzdro hodinek je vyrobeno v ocelovém provedení a kožený řemínek našitý na pryži doléhá přímo k pouzdru. Číselník je chráněný safírovým sklíčkem s antireflexní úpravou, které je vysoce odolné vůči poškrábání. Díky vodotěsnosti do 10 ATM není nutné hodinky sundávat z ruky ani při plavání nebo šnorchlování. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA