hledat účet košík

Victorinox-I.N.O.X Carbon

Victorinox-I.N.O.X Carbon

Novinka pro rok 2019 od známé švýcarské hodinářské značky Victorinox je z modelové řady I.N.O.X. Carbon. Je vedená pod označením 241858.1 a vydrží toho opravdu hodně. Jedná se o limitovanou edici 1200 kusů pro celý svět. 

Součástí balení je náhradní kožený řemínek (vyrobený ze stejného materiálu jako boty pro hasiče), černý gumový ochranný kryt a očíslovaný kapesní nůž Victorinox Rescue Tool s pouzdrem. 

Švýcarské kapesní nože jsou známé už více než 120 let a už se podívali i do vesmíru, kde se američtí astronauti dostávali pomocí šroubováku na vesmírnou stanici Mir. Zachraňoval také životy!! Jistý indický doktor nožem Victorinox zachránil život dítěti rozříznutím krku, když se dusilo bonbónem. Jiný lékař potom pomocí kapesního nože provedl amputaci zraněného po tsunami na Srí Lance. A ať už tedy tímto nožem otevřete pivo, víno nebo třeba jen ořežete svému dítěti tužku do školy, můžou přijít okamžiky, kdy bude tento nůž Rescue Tool k nezaplacení. Nůž je speciálně navržen tak, aby fungoval stejně dobře pro leváky i pro praváky. 

Hodinky z limitované edice mají vyztužené karbonové pouzdro (je vysoce odolné proti poškrábání), šroubovací korunku a antireflexní safírové sklíčko, které je odolné proti oděru. V pouzdru se skrývá švýcarský bateriový strojek Ronda 715. Ručičky i indexy jsou opatřené luminescenční vrstvou SuperLuminova.  Ručně tkaný neonový řemínek je z velmi odolného lana. Vodotěsnost je do úctyhodných 20 metrů - to všechno jsou vlastnosti, za kterými je neuvěřitelná výdrž.

Victorinox si tyto hodinky nadělil ke 130. letům existence značky a nechal je projít celkem 130 extrémními testy. Tento model z řady I.N.O.X  je vhodný pro všechny, kteří na své hodinky potřebují absolutní spolehnutí a to i díky řemínku. Ten se po rozpletení změní na 2,5 metru dlouhé lano. V nouzi ho tak můžete použít i pro první pomoc, výrobu přístřešku, opravu výstroje a díky nosnosti až 250 kilogramů pro slaňování až dvou osob. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA