hledat účet košík

Victorinox Swiss Army

Victorinox Swiss Army

Novinka švýcarské značky Victorinox pro rok 2020 je z modelové řady I.N.O.X. Carbon a tento model s označením 241927.1 má vše, co udávají trendy. Vyčnívá z davu a bez problémů se integruje do každé situace. Inovativní hodinky ve vojenském stylu jsou plné pokročilých funkcí, takže outdoorovým dobrodružstvím nic nebrání v cestě.

 

Jedná se o limitovanou edici 1500 kusů pro celý svět. Na prodejně máme číslo 0824/1500. Součástí balení jsou dva náhradní řemínky - černý silikonový a zelený Nato, dále černý gumový ochranný kryt a kapesní nůž Evolution 23, který má 17 funkcí, zvětšovací sklo a vývrtku.

  

Základ hodinek tvoří vyztužené karbonové pouzdro, šroubovací korunka a antireflexní safírové sklíčko. Pouzdro v sobě skrývá švýcarský strojek Ronda 715. Vodotěsnost tohoto modelu je do 20ti metrů. Ručky i indexy mají povrchovou úpravu SuperLuminova, což zajistí perfektní čitelnost i v noci. 

 

Značka Victorinox nechala tyto hodinky projít celkem 130 zátěžovými testy. Tento model je tak vhodný pro každého, kdo se na své hodinky potřebuje 100% spolehnout za každé situace. Hodinky mají speciální řemínek paracord, který lze v nouzi použít jako záchranné lano pro první pomoc, pro výrobu přístřešku a díky své neuvěřitelné nosnosti až 250 kg i pro slaňování dvou osob. Tento řemínek totiž můžete z hodinkek sundat a rozplést až v 2,5 metrů dlouhé, pevné lano. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA