hledat účet košík

Viktorinox I.N.O.X.

Viktorinox I.N.O.X.

Novinka švýcarské značky Viktorinox pro rok 2018 je z modelové řady I.N.O.X. Jde o limitovanou edici o pouhých 250 kusech. 

Viktorinox si tyto hodinky s označením 241800.01 - Carbon Limited Edition nadělil ke 130 letům existence značky a nechal je projít celkem 130 různými zátěžovými testy. 

Robustní pouzdro je zhotovené z karbonu o rozměru 43mm a vyniká svou maximální odolností proti nárazům a poškrábání. Jeho matný povrch a číselník v khaki odstínu dodává hodinkám vojenský vzhled, který upoutá každého muže. Skvělou čitelnost za každých podmínek zajistí luminescenční vrstva SuperLuminova na ručkách a indexech. Navíc k hodinkám se dodává gumový kryt na ochranu pouzdra, jehož součástí je i přídavná baterka. Vodotěsnost mají úžasných 20 metrů. Sklíčko je safírové antireflexní. 

Oranžová je barva úspěchu a odhodlání, proto byl i tento nový a originální model laděn do tohoto výrazného odstínu. Vysoce odolný, ručně pletený řemínek paracord byl inspirován padákovými šňůrami, které mají nosnost až 250kg. Tuto spolehlivou technologii využívala také NASA na vesmíných oblecích. Nylonový řemínek se po rozpletení změní v 2,5m dlouhé lano, které se může hodit na opravu výstroje, k výrobě přístřešku nebo i ke slaňování až dvou osob. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA