hledat účet košík

HAMILTON-limitovaná edice

HAMILTON-limitovaná edice

Pánské hodinky Hamilton Jazzmaster Face 2 Face pod označením H32866781 už na první pohled upoutají svou jedinečností. Limitovaná edice o počtu 1999 kusů pro celý svět Vás na první pohled zaujme svým atypickým oválným pouzdrem. To nejzajímavější ovšem odhalíte až na druhý pohled - pouzdro hodinek Jazzmaster Face 2 Face je kompletně otočné kolem svislé osy a díky tomu je model oboustranný a nabízí tak dva odlišné styly v jednom.

Na jedné straně je mužný a sportovní chronograf s jasně modrými detaily pod kouřově zbarveným safírovým sklíčkem, na druhé straně se nachází jednoduchý a elegantní stříbrný číselník se třemi ručkami - velká tyrkysová vteřinová ručka s pulsometrovou, tachymetrovou a dokonce telemetrovou stupnicí. 

Uvidíte zde také rotor automatického kalibru H-41 s 60 hodinovou rezervou chodu, takže v pátek můžete hodinky s klidem odložit a v pondělí ráno bez problémů ještě půjdou. 

Ocelové pouzdro doplňuje černý kožený řemínek s překlápěcí sponou a díky tyrkysovému prošití dokonale ladí s ručkami na hodinkách. 

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA