hledat účet košík

TAG Heuer - Autavia

TAG Heuer - Autavia

Známá švýcarská značka hodinek Tag Heuer představila technologickou novinku zvanou Isograph u modelové řady Autavia při letošním nejznámějším veletrhu hodinek - Baselworld 2019. 

A čeho se tato novinka týká? Jedná se o využití karbonu při výrobě vlásku. Tato důležitá součást hodinkového strojku se tradičně vyrábí z oceli. Díky karbonu však je vlásek lépe odolný vůči působení zemské gravitace, lépe odolává otřesům a působení magnetického záření. Proto i ten název Isograph! Iso v řečtině znamená rovný nebo také stabilní, konzistentní pohyb. 

Modely v této řadě mají stejně velké pouzdro o průměru 42 mm. Hodinky mají automatický pohon. Datum je vyobrazen na pozici číslice 6. Vybírat je možné z růných barevných variant číselníků s koženým řemínkem nebo kovovým tahem z ušlechtilé oceli. 

Číselník je inspirovaný kokpitem letadla a proto jsou ručky i číslice opatřené vrstvou Super-Luminova, která zajišťuje perfektní čitelnost ve dne i v noci bez ohledu na podmínky. 

Korunka je z pocty k prvnímu automobilu z roku 1933 opatřena retro designem pro optimální využití. Ryté pouzdro s pneumatikou a vrtulí je dědictvím sbírky Autavia. 

Historie označení Autavia sahá až do 30. let, kdy firma Heuer představila palubní časomíru jak pro auta, tak pro letadla. Stejnojmenné hodinky spatřily světlo světa až o 30 let později, tedy v roce 1962....

Zobrazit kategorie Skrýt kategorie

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA