Vážení zákazníci, bohužel je to tu zase. Vzhledem k aktuálním nařízením vlády České republiky je obchod od 27.12 .2020 uzavřen. Otevřeme hned, jak nám to nařízení vlády dovolí.

Náš eshop stále funguje, objednané zboží Vám rádi zašleme. Pro bližší informace o dodání k Vám domů volejte p. Vyskočila na telefon: 602 521 828


Přejeme Vám hlavně hodně zdraví v této nelehké době.

Vaše Hodinářství Tovys

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Rozumím
hledat účet košík

Porovnání

Nacházíte se v sekci "Porovnávání". Níže vidíte Vámi přidané hodinky u kterých můžete porovnávat jejich parametry, můžete si zvětšit jejich fotografie či přejít do konkrétního detailu produktu.

Pokud přidáváte jednotlivé hodinky k porovnání, mění se Vám automaticky URL adresa. Tzn. můžete si naklikat až 3 různé hodinky, které chcete poslat například partnerovi k nahlédnutí. Nemusíte mu posílat jednotlivé odkazy zvlášť, ale pouze ten jeden, který se Vám vygeneroval. Tím si ušetříte spousty času a klikání na jednotlivé odkazy. Věříme, že Vám tato funkce Váš výběr usnadní.

Nenalezeno nic k porovnání

KATEGORIE

provozovna

PROVOZOVNA